Global dünyada oldukça popüler olan sürpriz  içerikli makyaj kutularını Türkiye'de de faaliyete geçirmek için 2021 yılında kurulan şirketimiz 2022' de faaliyetlerine başlamıştır.

Alanının en iyi üniversitelerinden dereceyle mezun olmuş yaratıcı ve dinamik ekibimizle sürekli değişip güncellenen pazar ihtiyaçlarına karşılık verip  memnuniyetinizi birinci planda tutarak sizlerin ve sediklerinizin yüzünde tebessüm oluşturmak ve güzel hatıralar yaratmak  için çalışmaktayız .

Vizyonumuz

Yenilikçi düşünce ile ürün yelpazemizi aynı kalitede genişleterek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizin  kendilerini mutlu hissedeceği ve ürünlerini keyifle kullanacağı bir çevre oluşturarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmaktır.

Misyonumuz

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı düşünüp beklentiler doğrultusunda çok çeşitli ve renkli ürünlerden oluşan kutularımızı abonelerimizle buluşturmaktır. Müşterilerimizin sesini dinleyip daha yakın olabilmek, hızlı ve güvenilir geri bildirimler almak için iletişim kanallarımız aracılığıyla problem çözüm ve öneriler ile ilgili kişilere ulaşarak bilgi edinilmesi ve hızlı çözümlere ulaşılması sağlanmaktadır.